Site icon GEO Polityka

Binance spalił prawie 2 miliony BNB za 1,17 miliarda dolarów

24 kwietnia 2024 r. Binance przeprowadziło 27. kwartalne spalanie monet BNB. Z obiegu wycofano 1 944 453 BNB na łączną kwotę 1,17 miliarda dolarów – pisze o tym Incrypted.

►Zasubskrybuj Ministerstwo Finansów strona na Facebooku: główne aktualności finansowe

Szczegóły

Komunikat informuje, że proces wypalania został przeprowadzony w ramach programu Pioneer Burn. Ponadto firma przypomniała, że ​​w 2017 roku zobowiązała się do wycofania z obiegu 100 mln BNB (połowa całkowitego wolumenu).

Łącznie planują pozostawić 100 mln monet. Zespół dodał, że spalanie odbywa się automatycznie co kwartał i jest obliczane przy użyciu formuły automatycznego spalania.

„Automatyczne spalanie BNB zapewnia niezależny, podlegający kontroli proces. Liczby podawane są kwartalnie, a sam mechanizm jest niezależny od scentralizowanej giełdy Binance. Ponadto Sieć BNB w dalszym ciągu będzie spalać część prowizji Łańcucha BNB w czasie rzeczywistym, korzystając z mechanizmu Real-Time-Burn” – czytamy w oświadczeniu.

Według portalu BNBBurn Binance spali 1 w drugi kwartał 2024 r. ,65 mln BNB. Należy pamiętać, że w chwili pisania tego tekstu wartość tego aktywa wynosi około 606 dolarów. W ciągu ostatnich siedmiu dni kurs BNB wzrósł o ponad 11%.

minfin.com.ua

Exit mobile version