UPL: „Rukh” nie pokonał „Minai”, „Obolon” ​​zremisował z „Metalist 1925” superbramką (wideo)

Pomocnik Brewers Rusłan Czernienko strzelił jedną z najpiękniejszych bramek sezonu Mistrzostw Ukrainy.

W poniedziałek 22 kwietnia odbyły się jeszcze dwa mecze 25. kolejki ukraińskiej Premier League (UPL). miało miejsce. Minai podzieliło się punktami z Rukh (1:1), a Metalist 1925 zremisowało z Obolonem (1:1).

W pierwszym meczu tego dnia obie bramki padły w drugiej połowie. W 68. minucie „Minai” otworzył wynik dzięki wysiłkom Siergieja Petki.

Lwów odpowiedział celnym uderzeniem w 77. minucie < strong>Ilja Kvasnitsa.

Po tym meczu Rukh (41 punktów) utrzymał się na piątym miejscu w UPL. „Minai” (16 punktów) zamyka tabelę.

W kolejnej rundzie lwowski klub zmierzy się 27 kwietnia z „Veres”. Tego samego dnia Zakarpacie spotkają się u siebie z Czornomorec.

Recenzja meczu „Minaj” – „Rukh”

W drugim meczu tego dnia Obolon strzelił gola przeciwko Metalist 1925 w 9. minucie, a pomocnik Brewers Ruslan Chernenko fenomenalnym uderzeniem z daleka w najbliższy górny róg.< /p>

Jednak drużynie Charkowa udało się uniknąć porażki. Bramka Aleksieja Sidorowa w 65. minucie przyniosła remis drużynie Wiktora Skrypnika.

Obolon (21 punktów) zajmuje 13. miejsce w lidze UPL – The Brewers znajdują się w strefie meczów przejściowych, aby utrzymać utrzymanie w elitarnej lidze. „Metalist 1925” (19 punktów) plasuje się na przedostatniej 15. pozycji w bezpośredniej strefie spadkowej.

W kolejnej rundzie „Obolon” ​​zmierzy się 28 kwietnia z „Zoryą”. Tego samego dnia „Metalist 1925” zmierzy się z „Krivbassem”.

Recenzja meczu „Metalist 1925” – „Obolon”