„Dniepr-1” nie pokonał „Wieresa” i po raz kolejny stracił punkty w UPL (wideo)

Drużyna Jurija Maksimowa wygrała tylko jeden z sześciu ostatnich meczów.

Dniepr-1 zremisował na wyjeździe z Veresem w meczu 25. kolejki ukraińskiej Premier League (UPL) < /silny>. Spotkanie na stadionie Avangard w Równem zakończyło się wynikiem 1:1.

Gospodarze wyszli na prowadzenie w 19. minucie – na lewym skrzydle rzutu karnego zagrał Iago Sicqueira z pola, skąd Witalij Dachnowski uderzył nisko w dalszy róg.

Dnipro wrócił w 33. minucie po rzucie rożnym z prawej flanki Vladimir Adamyuk wbił piłkę w bramkę po zablokowaniu strzału Eduarda Sarapii.

Relacja z meczu „Wieres” – „Dniepr- 1″

Drużyna Jurija Maximowa wygrała tylko jeden z sześciu ostatnich meczów w mistrzostwach Ukrainy. Dniepr-1 (45 punktów) zajmuje czwarte miejsce w tabeli UPL. „Veres” (20 punktów) jest na 13. pozycji.

27 kwietnia w kolejnej rundzie Dnipro zmierzy się z Dynamem, a drużyna Olega Shandruka tego samego dnia zmierzy się na wyjeździe z Rukh.