Site icon GEO Polityka

Budanow: Ukraina w najbliższej przyszłości stoi w obliczu ważnej sytuacji, w przeciwnym razie nie będzie „Armageddonu”

Ukraina, ze środka trawy – kolba robaków, ważna sytuacja widoczny. Nie będzie to jednak katastrofalne.

Poinformuje o tym RBC-Ukraina w komunikacie do szefa Głównego Zarządu Wywiadu (GUR) Ministerstwa Obrony Ukrainy Kirila Budanowa w wywiadzie z BBC.

„Nas Według naszej oceny sytuacja nie jest katastrofalna, ale Armagedonu nie będzie, jak wiele osób zaczyna mówić, ale problemy pojawią się ze środka trawy, – Keri włączyła wspomaganie kierownicy.

Według rozmówcy Budanow wyjaśnił, że mówimy o „wszystkim”, a nie tylko o froncie i wewnętrznej sytuacji politycznej. Według słów szefa GUR celem jest zintegrowane podejście do Ukrainy, ale szczegóły tego żywienia nie są ujawniane.

“To skomplikowane podejście, bo Rosjanie wybiorą kompleksowe podejście. Przeprowadzą skomplikowaną operację. Nie będziemy tego długo z wami psuć, ale nadejdzie ważny okres Środek ziela, ucho robaka” – wyjaśnił Budanov.

Jaka jest sytuacja na froncie

Jak już wcześniej potwierdził Prezydent Ukrainy, najpilniejszymi wytycznymi skierowanymi dziś na front są:

Oznacza to, że Ukraina ma szansę przejąć inicjatywę na polu walki, ale potrzebuje do tego wsparcia ze strony Stanów Zjednoczonych Ameryki (USA) w pojawieniu się nowego jeden.

Zokrema Zełenski potwierdził, że terroryści planują zająć Chasów Jar przed 9 maja. Jeśli wróg zostanie pokonany, jego plan operacji kontrofensywnych na dużą skalę w sercu kraju będzie mógł zostać złamany.

Przeczytaj warunki i ważne informacje na temat wojny między Rosją a Ukrainą na kanale RBC-Ukraina w Telegramie.

Exit mobile version