Bournemouth i Zabarny przegrali z Aston Villą w meczu Premier League (wideo)

Ukrainiec rozegrał cały mecz i zdobył żółtą kartkę.<

BournemouthUkraiński obrońca Ilja Zabarny przegrał z Aston Villą w meczu 34. rundy angielskiej Premier League (EPL) . Mecz na Villa Park w Birmingham zakończył się wynikiem 3:1.

Cherries objęły prowadzenie w 31. minucie meczu – Dominic Solanke wykorzystał rzut karny.

Przed gwizdkiem na przerwę drużyna Unaia Emery'ego wyrównała – w 45. + 1. minucie Morgan Rogers .

W drugiej połowie gospodarze zdołali wywrzeć nacisk na przeciwnika. W 57. minucie Lions wyszli na prowadzenie dzięki staraniom Moussa Diaby, a w 78. minucie przewagę jego zespołu umocnił Leon Bailey <.

Zabarny znalazł się w wyjściowym składzie Wiśni i rozegrał cały mecz, zdobywając żółtą kartkę w drugiej połowie. 21-letni Ukrainiec nie opuścił ani minuty w 33 meczach swojej drużyny w tym sezonie w Premier League.

Recenzja meczu „Aston Villa” – „Bournemouth”

Po tym meczu Aston Villa (66 punktów) zajmuje czwarte miejsce w Premier League i w dalszym ciągu walczy o wejście do Premier League Liga Mistrzów w przyszłym sezonie z 6 punktami przewagi nad Tottenhamem, który ma za sobą dwa mecze. „Bournemouth” (42 punkty) utrzymało się na 13. pozycji.

W następnym meczu Premier League drużyna Zabarnego zmierzy się 24 kwietnia na wyjeździe z Wolverhampton, a Aston Villa 27 kwietnia Mudrika zmierzy się z ukraińskim skrzydłowym Michaiłem Chelsea.