Brentford wraz z Jarmolukiem zniszczyli Luton i oddalili się od strefy spadkowej Premier League (wideo)

Ukrainiec wszedł na boisko w 83. minucie.< /p>

BrentfordUkraiński pomocnik Jegor Jarmoluk pokonał na wyjeździe Luton w meczu 34. rundy angielskiej Premier League (EPL)1:5.

W pierwszej połowie „pszczółki” zapewniły sobie wygodną przewagę – Ioan Vissa< /strong strzelił dwie bramki >, zdobywając gola w 24. i 45.+1. minucie.

Po przerwie goście doprowadzili do remisu. W 62. minucie Ethan Pinnock strzelił gola, a dwie minuty później Keane Lewis-Potter strzelił gola gola.

W 86. minucie Kevin Schade wrzucił piątą bramkę do bramki „Hatters”. Gospodarze zdołali odpowiedzieć jedynie prestiżowym golem, którego w 90+2. minucie zdobył Luke Berry.

Yarmolyuk rozpoczął mecz od Brentford na ławce rezerwowych i wszedł na boisko w 83. minucie, zastępując Mathiasa Jensena.

Recenzja meczu „Luton” – „Brentford”

Brentford (35 punktów) awansował na 14. miejsce w Premier League. „Luton” (25 punktów) pozostał w strefie spadkowej, na 18. pozycji.

W kolejnej rundzie drużyna Jarmołuka zmierzy się 27 kwietnia na wyjeździe z Evertonem przeciwko ukraińskiemu obrońcy Witalijowi Mykolence, debiutantowi elitarnej ligi tego samego dnia zagrają na wyjeździe z Wolverhampton.

Zasubskrybuj kanały TSN.ua na Telegramie i Viberze, a także strony TSN.ua i TSN Prosport na Facebooku.