Dynamo pokonało Minaj w przełożonym meczu i było blisko Szachtara w UPL (wideo)

Teraz Kijowie tracą jeden punkt do Pitmenów, którzy mają przed sobą mecz rozd.

Dynamopokonało Minaj w przełożonym meczu 16. kolejki ukraińskiej Premier League. (UPL). Mecz na stołecznym stadionie imienia Walerija Łobanowskiego zakończył się wynikiem 1:3.

Zespół Aleksandra Szowokowskiego objął prowadzenie w 4. minucie meczu – < em>Witalij Bujalski zdobył bramkę po podaniu Vladislava Vanata.

W 27. minucie „biało-niebiescy” podwoili przewagę – dośrodkowanie z prawej flanki obrońca Zakarpackiego klubu Dmitrij Niemczaninow.

Zaraz po przerwie drużyna Zeljko Ljubenovica odbiła się w polu karnym Andrija Jarmołenko i wpadła do własnej bramki zmniejszył różnicę w punktacji – w 48. minucie Timur Korablin zadał celny cios do bliskiej „dziewiątki”.

Jednakże pod koniec kwarty meczu Kijowie usunęli pytanie o zwycięzcę. W 86. minucie Vladislav Dubinchak dośrodkował w dalszy słupek, który zamknął Nazar Voloshin.

Recenzja meczu „Minaj” – „Dynamo” „

Po tym zwycięstwie Dynamo (51 punktów) zajmuje drugie miejsce w UPL i jest tylko o jeden punkt za liderem Szachtarem, który rozegrał o jeden mecz mniej. „Minai” (15 punktów) zamyka tabelę.

W kolejnej rundzie mistrzostw Ukrainy drużyna Szowokowskiego zmierzy się 21 kwietnia z „Polesiem”, a drużyna Minai zmierzy się u siebie z „Rukhem” dzień później.

Subskrybuj kanały TSN.ua na Telegramie i Viberze, a także strony TSN.ua i TSN Prosport na Facebooku.