Site icon GEO Polityka

Centralny układ nerwowy ogłosił rozpoczęcie „akcji mobilizacyjnej” wśród więźniarek w Federacji Rosyjskiej

Wcześniej grupa terrorystyczna Wagner PMC aktywnie angażowała się w podobną rekrutację zarówno byłych, jak i „siedzących” podejrzanych osób, ale tylko mężczyzn, co zostało później przechwycone przez rosyjskie Ministerstwo Obrony.< /h2> 11 0 < p>

Zdjęcie – sprotyv.mod.gov.ua

O tym, że państwo terrorystyczne rozpoczęło intensywną rekrutację „więźniarek” do wojny z Ukrainą, próbując znaleźć inne źródło uzupełnienia wyczerpanych zasobów ludzkich w zakładach karnych kolonii – pisze NBN, powołując się na materialne Centrum Narodowego Oporu (CNS).

Jak się okazało, ekipy propagandowe wysyłane przez departament obrony kraju agresora do rosyjskich zakładów penitencjarnych starają się przede wszystkim odnaleźć chętnych do „pracy” jako lekarze lub snajperzy, a jeśli jest to szczególnie pożądane, – „mięsa” w oddziałach szturmowych. Za wyrażenie zgody na udział w podboju, uwięzionym kobietom tradycyjnie oferuje się pieniądze i „szansę” powrotu do domu.

Należy zauważyć, że skazane kobiety zgadzają się na opisane powyżej warunki, ponieważ są one łapane ofiary „sieciowej propagandy” wierzą w powrót żywy do domu.

CNS podsumował:

Jednak Ukraina czeka na nie przez długi czas zupełnie inna sytuacja i wielu z nich zamiast na wolności trafi do piekła.

Wcześniej pisaliśmy o tym, że Siły Zbrojne Ukrainy mówiły o niuansach „ukrytego mobilizacja”, którą Federacja Rosyjska wzmocniła, aby zrekrutować 300 000 osób.

nbnews.com.ua

Exit mobile version