Site icon GEO Polityka

Wnętrzności Charkowa zaczęły falować pod godziną alarmu wiatrowego

W przededniu czwartej kwarty w Charkowie zaczęły pojawiać się dreszcze pod godziną wznowienia niepokój, ogłuszony groźbą uderzeń rakietowych wróżek.

RBC-Ukraina informuje o tym z wiadomości przesłanej na kanał Telegram burmistrza Charkowa Igora Terekchowa i „Suspilne Charków”.

< p>Około godziny 00:16 obwód charkowski ogłuszył niepokój „Otrząsnę się z tego”.

Rosyjskie drony zostały oznaczone na terenie regionu, poinformował szef garnizonu Charkowa i sił obronnych Charkowa Siergiej Melnik. Siły Powietrzne natychmiast napisały o grupie „Shahed”.

Około 00:59 Siły Powietrzne poinformowały o „Shahedzie” natychmiast po codziennym podejściu do Charkowa i wezwały ich do bezpiecznego udania się do Ukrittiv.

Około 01:01 napisano Suspilny o pierwszych wibracjach w pobliżu miasta.

Około 01:07 zarejestrowano kolejną i trzecią wibrację.

W tym roku siły Povitryani oznaczone jako „Shahedi”, które upadły z obwodu Biełgorodskiego bezpośrednio do Charkowa.

Zgadnijcie co wieczorem 3. kwarty Rosjanie uderzyli rakietą przeciwokrętową w Merefę pod Charkowem. Dochodziła godzina 18:20, po której 55-letnia kobieta wracała do zdrowia po odniesionych obrażeniach, a ludność cywilna była świadoma bólu.

Ponadto wczoraj, w 3. kwartale, armia rosyjska przypuściła atak na wieś w pobliżu Kupjanskiego w obwodzie charkowskim. W rezultacie rozległy pożar strawił poszycie lasu iglastego na obrzeżach wsi Kolesnikivka w gminie Kuriliv. Około godziny 17:00 siłami policji DSNS ogień został ugaszony.

Przeczytaj warunki i ważne informacje dotyczące wojny między Rosją a Ukrainą na kanale RBC-Ukraina w Telegramie.

Exit mobile version