Site icon GEO Polityka

Ukraina nie przeciwstawiła się obcej zbroi w obliczu ataku w Tatarstanie – Jusow

W godzinie ataku na obiekty w Yłabuzie Federacja Rosyjska w Niżnyokamsku nie poniosło zwycięskie obce zniszczenie.

RBC-Ukraina informuje o tym w komentarzu dla Radia Liberty.

„Nie potwierdzimy oficjalnie ani po prostu nie stwierdzimy (odpowiedzialność GUR i SBU, – red.). Ale ważne jest, aby Gurkici i Babowna na terytorium władzy agresora kontynuowali swoją działalność, oni sami nadal przebywali w obiektach wojskowych, jak i poważne zaangażowanie w ludobójczą wojnę Rosji z Ukrainą. Możemy stwierdzić, że w tych przypadkach zniszczenie i metody obcego pokolenia naszych partnerów nie są zwycięskie. To fakt” – powiedział Jusow.

Przedstawiciel Głównego Zarządu Wywiadu nie podał, jakie to były obiekty wroga, które zostały rozmieszczone ponad 1000 kilometrów od Ukrainy. Jednocześnie odnotowujemy, że branża bezzałogowych statków powietrznych na Ukrainie dynamicznie się rozwija. Jego zdaniem Ukraina wykorzystuje wszystkie obecne technologie w celu poprawy swoich możliwości wytwarzania energii.

“Jeśli to możliwe, możemy przestudiować i porozmawiać o wszystkim bardziej szczegółowo. Jeśli będzie możliwe pokazanie Magury V5, to oczywiście przestudiujemy ją wystarczająco szczegółowo i z bliska. Tam to jeszcze dodatkowe informacje na ten temat, powiedzmy imo, nie ma się czym martwić o bezpieczeństwo” – dodaje Vin.

Zokrema Yusova potwierdziła, że ​​na jednym z placów budowy w Tatarstanie doszło do rozprzestrzenienia się „szahid” i „geranium”. Co więcej, na jedno ze zdarzeń, w związku z rozwiązaniem zamówienia z przedsiębiorstwa, miał wpływ rosyjski prototyp obrony wojskowej. < /p>

“To nie to samo. Próbując osiągnąć inne cele, z reguły sami wyrządzają najwięcej szkody” – stwierdził przedstawiciel Głównego Zarządu Wywiadu.

Wpływ rosyjskich rafinerii

Poczynając od dnia dzisiejszego in-line zagłady, nasz kraj nasilił ataki na rosyjską infrastrukturę Nafty. Według stanu na 15 stycznia, tuż przed 2024 r., przeprowadzono 15 ataków na rosyjskie rafinerie, a we wszystkich fabrykach zgłoszono znaczne zniszczenia.

Jako jak podaje CNN, Ukraina zaczęła atakować rosyjskie rafinerie. ikoristuvati droni, które są wyposażone w sztuczną inteligencję (HI). Eksperci szacują, że technologia jest na wczesnym etapie rozwijania swojego potencjału.

Dziś 2. dzielnicy, niedaleko rafinerii w Tatarstanie, znajduje się także ranny złodziej, kolejny zakład do kolekcji „Shahediv”.

Przeczytaj regulaminy i ważne informacje dotyczące wojny między Rosją a Ukrainą na kanale RBC-Ukraina w Telegramie.

Exit mobile version