Juventus pokonał Lazio w pierwszym meczu półfinału Pucharu Włoch (wideo)

Rewanż odbędzie się 23 kwietnia w Rzymie.

Juventus pokonał Lazio u siebie w pierwszym meczu półfinału Pucharu Włoch. Mecz w Turynie zakończył się wynikiem 2:0.

Przed przerwą zespołom nie udało się strzelić sobie goli. Na początku drugiej połowy Bianconeri wyszli na prowadzenie – w 50. minucie precyzyjny strzał oddał Federico Chiesa.

W 64. minucie minucie podopieczni Massimiliano Allegriego strzelili drugiego gola. Jej autorem był Dusan Vlahovic.

Recenzja meczu „Juventus” – „Lazio”

< klasa iframe ="leniwe ładowanie" data-src="https://embed.megogo.net/ev3/universal?id=23802626&lang=ru"frameborder="0" szerokość="100%" wysokość="500" loading= "lazy" scrolling="no" zezwoleniefullscreen="allowfullscreen">

Rewanżowy mecz pomiędzy Lazio i Juventusem odbędzie się 23 kwietnia w Rzymie.

Będą rywalizować w drugi półfinał Pucharu Włoch Fiorentina i Atalanta. Spotkania zaplanowano na 3 i 24 kwietnia.

Juventus swój kolejny mecz rozegra 7 kwietnia z Fiorentiną w Serie A. Dzień wcześniej Lazio rozegra derby z Romą w mistrzostwach Włoch.