Site icon GEO Polityka

Crypto.com uruchamia platformę handlu aktywami cyfrowymi w Korei Południowej

Crypto.com ogłosiło uruchomienie nowej platformy transakcyjnej w Korei Południowej w oparciu o lokalny OK-BIT giełda, którą Crypto.com nabył w 2022 roku.

Nowa usługa nosi nazwę Crypto.com App. Umożliwi to południowokoreańskim inwestorom detalicznym handel kryptowalutami i niewymiennymi tokenami (NFT), ale nie będzie służyć klientom instytucjonalnym, ponieważ południowokoreańskim firmom nie wolno inwestować bezpośrednio w aktywa cyfrowe.

Użytkownicy detaliczni będzie miał dostęp do ekskluzywnych projektów NFT za pośrednictwem Crypto.com NFT, materiałów edukacyjnych i zasobów za pośrednictwem Uniwersytetu Crypto.com, a także szeregu programów lojalnościowych i nagród.

Zespół Crypto.com wyjaśnił, że etap organizacyjny potrwa nie dłużej niż miesiąc, po którym klienci Crypto.com App będą mogli otworzyć konto do handlu kryptowalutą w aplikacji Crypto.com i zyskać dostęp do ponad 150 zasobów kryptograficznych na platformie.

Rządząca Partia Władzy Ludowej Republiki Korei, która wcześniej posiadała większość w parlamencie, ogłosiła gotowość przedłużenia ulg podatkowych na inwestycje w kryptowaluty.

Источник: bits.media

Exit mobile version