Zabarny pomógł Bournemouth odnieść trzecie zwycięstwo z rzędu w Premier League (wideo)

"Wiśnia” minimalnie pokonał Crystal Palace.

BournemouthUkraiński obrońca Ilja Zabarny pokonał Crystal Palace w meczu 31. rundy angielskiej Premier Liga (EPL)1:0.

Jedynego gola w tym spotkaniu gospodarze strzelili pod koniec drugiej połowy. W 79. minucie zwycięskiego gola zdobył Justin Kluivert.

Przypomnijmy, że Zabarny znalazł się w wyjściowym składzie Wiśni i spędził cały mecz mecz.

Recenzja meczu „Bournemouth” – „Crystal Palace”

Zostanie dodane wkrótce.

Trzecie zwycięstwo Dzięki zwycięstwu z rzędu w Premier League Bournemouth (41 punktów) awansowało na 11. miejsce, przesuwając Chelsea ukraińskiego skrzydłowego Michaiła Mudryka na 12. pozycję. Crystal Palace (30 punktów) pozostał na 14. miejscu.

W kolejnej rundzie Mistrzostw Anglii podopieczni Andoniego Iraoli zmierzą się 6 kwietnia na wyjeździe z Luton, a drużyna Olivera Glasnera będzie gościć „Manchester City”.< /p>