Site icon GEO Polityka

Uwodzicielska Bella Hadid w obiektywie Zoe Grossman: powitanie lata z Victoria's Secret

Bella Hadid. Dzherelo: Instagram

27-letnia Bella Hadid triumfalnie wróciła do aktywnego modelingu. Uwodzicielska piękność stała się twarzą nowej kampanii kostiumów kąpielowych Victoria's Secret, mówi WomanEL.

Fotografem była Zoya Grossman, której zdjęcia oddały prawdziwą letnią atmosferę. Na nagraniu Bella pozuje w lawendowym zestawie z różowym dmuchanym pierścionkiem. Wizażyści wykonali jej naturalny makijaż, a włosy pozostawili mokre. Stylową stylizację dopełnił jasnoróżowy manicure.

Uwodzicielska Bella Hadid w obiektywie Zoe Grossman. Źródło: Instagram Bella Hadid i Adut Akech. Źródło: Instagram

Na letnich zdjęciach pojawiła się także sudańska i australijska modelka Adut Akech. Dziewczyny wyglądają słonecznie i harmonijnie.

Na kilka miesięcy Bella Hadid zniknęła z przestrzeni publicznej. Pod koniec roku skontaktowała się z nami, aby opowiedzieć o swojej walce z boreliozą. W grudniu dziewczyna ponownie zadowoliła fanów świeżymi występami, choć nie jest jeszcze widoczna na wybiegu.

Teraz w karierze Belli wszystko układa się lepiej, zarówno w życiu osobistym. Modelka przeprowadziła się do Teksasu i bliżej zaprzyjaźniła się ze swoim nowym chłopakiem, kowbojem Adanem Banuelosem.

Bella Hadid już wcześniej pochwaliła się swoją niesamowitą figurą w bieliźnie Victoria Secret.

Źródło informacji

Exit mobile version