Site icon GEO Polityka

FUIB został nagrodzony w sześciu kategoriach corocznego konkursu FinAwards 2024

Usługi bankowe FUIB według ekspertów FinAwards 2024 należą do najlepszych i najbardziej dostępnych dla Ukraińców. Celem corocznych FinAwards jest ocena najlepszych rozwiązań finansowych i firm świadczących wysokiej jakości usługi w sektorze finansowym. W tym roku jury nagrody wysoko oceniło pracę banku na rynku finansowym Ukrainy i odnotowało osiągnięcia FUIB w sześciu kategoriach jednocześnie.

< /p>

FUIB otrzymał złoto w kategorii „Najlepsza” karta kredytowa” za kartę kredytową MOGĘ wszystko zrobić online. Ponadto FUIB wygrał w kilku nominacjach osobistych. Zwycięzcą w kategorii „Najlepszy Bankier 2024” został Sergey Chernenko, szef zarządu FUIB. Dmitry Polishchuk, wiceprezes zarządu FUIB, został najlepszym szefem biznesu detalicznego w 2023 roku. Ksenia Sikorska zajęła drugie miejsce w kategorii „Najlepszy menedżer ds. marketingu”.

Ponadto bank otrzymał dwa brązowe medale w kategoriach „ Karta nr 1 w portfelu” dla karty debetowej VseKARTA oraz „Najlepsza Karta Premium”.

__________________________________________________________

FinAwards to coroczny konkurs profesjonalny. Banki oceniało specjalistyczne jury, a na stronie konkursu odbyło się otwarte głosowanie internetowe. Fundatorami nagrody są serwisy „Ministerstwo Finansów” oraz Finance.ua. Organizatorem jest jeden z wiodących w kraju obiektów konferencyjnych z zakresu finansów i technologii – firma BankOnline.

minfin.com.ua

Exit mobile version