Site icon GEO Polityka

FinAwards 2024: trzy najlepsze depozyty z banków

29 marca w Kijowie odbyło się przełomowe wydarzenie dla rynku finansowego – wręczenie prestiżowych nagród FinAwards 2024. Na stronach internetowych Ministerstwa Finansów i Finance.ua wyróżniono najlepsze ukraińskie instytucje finansowe i produkty finansowe.

p>

Najlepszy depozyt

Podczas FinAwards wyłoniono także zwycięzcę w kategorii „Najlepszy depozyt”. W tym roku o tytuł rywalizowała rekordowa liczba uczestników – 34 banki.W nominacji w drodze głosowania zwyciężyła spółka JSC CB Globus i jej lokata „Akumulacyjna”:

Na drugim miejscu znalazła się lokata z monobanku (Universal Bank):

Trzecie miejsce — Agroprosperis Bank z lokatą „Kapitał”. Warunki z banku:

Informacje o FinAwards 2024

FinAwards 2024 to coroczny konkurs odbywający się już po raz siódmy. Za każdym razem FinAwards staje się w centrum uwagi wszystkich osób pracujących w branży finansowej. To moment, w którym nagradzani są najlepsi profesjonaliści z branży finansowej i produktów finansowych oraz wyrażają szacunek dla ich osiągnięć.

Rekrutacja kandydatów do udziału w nominacjach FinAwards 2024 trwała trzy miesiące. Uczestników oceniało eksperckie jury, a na stronie konkursu odbyło się otwarte głosowanie internetowe.

W tym roku partnerzy fundatorów nagrody, serwisy „Ministerstwo Finansów” i „Finance.ua” , to Krajowe Stowarzyszenie Banków Ukrainy, największy państwowy bank PrivatBank, jeden z najlepszych banków dla biznesu FUIB, wygodna usługa pożyczkowa online AvansCredit, organizacja mikrofinansowa Credit7, oficjalny importer i dystrybutor samochodów Mazda na Ukrainie.

< ul class="news-chips">

minfin.com.ua

Exit mobile version