Coraz bliżej mistrzostwa: Inter pewnie pokonał Empoli bez Kovalenki (wideo)

Dla „Nerazzurrich”; Gole Federico Dimarco i Alexis Sanchez.

Interu siebie pokonał Empoliukraińskiego pomocnika Wiktora Kowalenko w meczu>30. rundzie włoskiej Serie A. Mecz na stadionie Giuseppe Meazza w Mediolanie zakończył się wynikiem 2:0.

Nerazzurri objęli prowadzenie w szóstej minucie meczu po celnym strzale < em>Federico Dimarco.

Pod koniec meczu drużyna Simone Inzaghiego umocniła swoją przewagę – Alexis Sanchez< /strong> strzelił gola w 81. minucie.

Zauważamy, że Kovalenko znalazł się w składzie gości na ten mecz, ale nigdy nie wyszedł z ławki rezerwowych, aby wyjść na boisko.

< h3>Recenzja meczu „Inter” – „Empoli”

Inter ( 79 punktów) nadal pewnie prowadzi w Serie A. Nerazzurri wyprzedzają drugi Milan z 14 punktami.

Empoli (25 punktów) poniosło czwartą porażkę z rzędu i spadło do strefy spadkowej . Zespół Kovalenki pod względem dodatkowych wskaźników ustępuje Frosinone, które zajmuje oszczędne 17. miejsce.

W kolejnej rundzie Serie A Nerazzurri zmierzą się 8 kwietnia na wyjeździe z Udinese, a Empoli będzie gospodarzem 6 kwietnia „Turyn”.