Site icon GEO Polityka

Sofia Rotaru publicznie zwróciła się do swojej synowej

Sofia Rotaru dzieli się radosną nowiną z przyjaciółmi, pokazując swoją synową prawo na fotografiach Wieczory bożonarodzeniowe. Dzherelo: instagram.com/sofiarotaru.official

Dzisiaj jest święto w rodzinie największej ukraińskiej piosenkarki Sofii Rotaru. Tym razem w centrum uwagi jest jej synowa Swietłana, która obchodzi urodziny. Z okazji tego święta Sofia Rotaru postanowiła podzielić się swoją radością ze swoimi fanami, publikując ciepłe zdjęcie – pisze WomanEL.

Na zdjęciu opublikowanym na jej blogu fotograficznym Swietłana prezentuje się w eleganckim wydaniu, uderzającym swoim wyglądem i stylem. Do postu gratulacyjnego dołączone są delikatne słowa: „Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin”, które podkreśla symboliczne serce, wyrażające ciepłe uczucia i życzenia.

Sofia Rotaru publicznie gratuluje synowej z okazji urodzin, podkreślając znaczenie wartości rodzinnych. Źródło: instagram.com

Warto zaznaczyć, że w tę świąteczną chwilę włączyli się także inni członkowie rodziny. Syn Sofii Rotaru, Anatolij, przebywający obecnie za granicą, zamieścił na swoim blogu czułe zdjęcie ze Swietłaną, odzwierciedlające moment uścisku. Podpis pod zdjęciem wyraża jego bezgraniczny szacunek dla niej.

Sofia Rotaru publicznie gratuluje synowej urodziny, podkreślając znaczenie wartości rodzinnych. Źródło: instagram.com

Również na swoich stronach w sieciach społecznościowych drugi syn Sofii Rotaru, Ruslan, złożył świąteczne gratulacje. Nie tylko wyraził miłość i szacunek dla żony, ale także podzielił się z ukochaną czułym zdjęciem, odzwierciedlającym harmonię i szczęście w ich małżeństwie.

Sofia Rotaru publicznie gratuluje synowej z okazji urodzin, podkreślając znaczenie wartości rodzinnych. Źródło: instagram.com

Wakacyjne gratulacje i harmonia w rodzinie Rotaru zadziwiły fanów, którzy aktywnie pozdrawiali synową i życzyli jej szczęścia i pomyślności. Nawiasem mówiąc, niedawno wnuczka Sofii Rotaru zerwała ze swoim ukochanym, starszym od niej o 13 lat.

Źródło informacji

Exit mobile version