Site icon GEO Polityka

Podróż przez ciemność: Amanda Bynes o depresji i przybieraniu na wadze

Droga przez ciemność: Amanda Bynes o depresji i nasilonym bólu. Dzherelo: Daily Mail.< /i>

Jak pisze WomanEL, Amanda Bynes niedawno podzieliła się ze swoimi obserwatorami rzutem oka na swoje zdrowie i samopoczucie.

W wieku 37 lat była nastoletnia gwiazda w swoich Instagram Stories opowiedziała o swoich niedawnych zmaganiach z depresją i przyrost masy ciała, szczerze ujawniając swoją determinację w dążeniu do zdrowszego stanu życia.

W ciągu ostatnich kilku miesięcy przytyłam ponad 10 kilogramów z powodu depresji. Czuję się teraz znacznie lepiej i nauczyłem się postępować odwrotnie, gdy nie mam ochoty ćwiczyć lub jeść prawidłowo.

Cel Amandy — powrócić do poprzedniej wagi.

Aktorka borykała się w przeszłości z problemami związanymi z wizerunkiem ciała, między innymi w momencie, gdy zwróciła się do leku na receptę Adderall, aby kontrolować swoją wagę.

Ostatnie zdjęcie Amandy. Źródło: Instagram Niedawne ujawnienie Bynes na temat swojej wagi pojawiło się po doniesieniach, że ona i jej rodzice zostali zaproszeni do udziału w filmie dokumentalnym Cichy na planie: Ciemna strona telewizji dziecięcej, który bada tajniki telewizji dla dzieci. Słynna z tego, że odmówiła udziału, uważając, że nie ma żadnych znaczących spostrzeżeń do zaoferowania.

Pomimo nieobecności gwiazdy w filmie dokumentalnym, jej znaczący wpływ na Nickelodeon i jej późniejszą karierę w komediach romantycznych dla nastolatków pozostaje niezaprzeczalny.

Nawiasem mówiąc, Amanda ogłosiła niedawno, że na zawsze opuszcza świat show-biznesu.

Źródło informacji

Exit mobile version