Site icon GEO Polityka

Eksplozja emocji: Kanye West i Bianca Censori wywołali sensację prowokacyjnymi strojami

Emocje Vibuh: Kanye West i Bianka Cenzorzy wywołali furię prowokacyjnymi wyborami mi . Dzherelo: Parada

Raper Kanye West i jego żona Bianca Censori trafiali na pierwsze strony gazet w tabloidach i wywoływali dyskusje w sieciach społecznościowych, głównie ze względu na prowokacyjne stroje, które modelka zakłada, gdy jest ze swoim kochankiem.

Tym razem gwiazdy zostały dostrzeżone, gdy zmierzali do The Cheesecake Factory w dzielnicy The Grove w Los Angeles. Bianca miała na sobie niemal prześwitujące białe body. W tym samym czasie West miała na sobie czarną kurtkę, białe spodnie i ciemne okulary – relacjonuje WomanEL, powołując się na źródło TMZ.

Oboje regularnie odwiedzają wydarzenie, a Censori po raz kolejny zrobiła jej furorę zawsze prowokacyjny strój.

Eksperci sugerują, że strategia pary wpływowej ma na celu zwrócenie uwagi byłej żony Kanye, Kim Kardashian, prowokacyjnym wyglądem.

Mark Borkowski , ekspert ds. public relations, uważa, że ​​West wykorzystuje Biancę do powielenia taktyki promocyjnej Kim, która niedawno rozstała się ze swoim chłopakiem, ale w jeszcze bardziej ekstremalny sposób, co prowadzi do dyskomfortu wśród obserwatorów i wyobcowania z marek.

< p >Na początku 2024 roku piosenkarz opublikował w Internecie kilka kontrowersyjnych zdjęć swojej partnerki. Raper za pośrednictwem swoich oficjalnych portali społecznościowych udostępnił swoim subskrybentom zdjęcia swojej zupełnie nagiej żony, unikając cenzury Internetu.

Źródło informacji

Exit mobile version