Niewykorzystany rzut karny i skreślenie: „Minaj” powrócił w meczu z „Aleksandrią” (wideo)

Drużyny rozegrały emocjonujący mecz, w którym nie wyłoniono zwycięzcy.

Minaj i Aleksandria zremisowały w meczu 22. rundy ukraińskiej Premier League (UPL) mocny>. Spotkanie na Minai Arena zakończyło się wynikiem 2:2.

Goście mogli objąć prowadzenie już na początku spotkania, ale gol < em>Andrey Kułakov w 10. minucie został odwołany z powodu spalonego.

Pierwsza połowa zakończyła się bez bramek. Na początku drugiej połowy meczu drużynie Rusłana Rotana udało się dwukrotnie trafić do bramki klubu Zakarpacia. W 51. minucie Kułakow zdobył bramkę, a siedem minut później Vladislav Kalitvintsev.

Zespół Zeljko Ljubenovica szybko jednak znalazł siły, aby zmniejszyć straty luka. W 63. minucie Denis Ustimenko zrobił to.

Wkrótce Aleksandryjczycy mieli wielką szansę na odzyskanie dwubramkowego handicapu, ale w 68. minucie minucie Kirill Kovalets nie wykorzystał rzutu karnego, strzelając obok bramki z 11 metrów.

W 75. minucie Zakarpacie ukarali przeciwnika za taką marnotrawstwo. Wynik meczu wyrównał Egor Gunichev.

Po kolejnych czterech minutach zespół Rotana pozostał w mniejszości. Kovalets otrzymał drugą żółtą kartkę i został wyrzucony z boiska. Potem wynik nie uległ zmianie aż do końcowego gwizdka.

Recenzja meczu „Minaj” – „Aleksandria”

Zostanie dodana wkrótce.

< p>Po tym meczu Minaj (14 punktów) utrzymał się na ostatnim miejscu w UPL. „Aleksandria” (24 punkty) jest na 11. miejscu.

W kolejnej rundzie mistrzostw Ukrainy Zakarpacie 8 kwietnia zmierzą się z „Polesiem”, a Aleksandryjczycy na trasie z „Czernomorec” dzień wcześniej.