Malinowski doznał kontuzji: Genoa zremisowała z jednym z outsiderów Serie A (wideo)

Ukrainiec wszedł na przerwę jako zmiennik, ale nie dokończył meczu.< /strong>

Genuaukraińskiego pomocnika Rusłana Malinowskiego zremisowała z Frosinone w meczu u siebie 30. kolejki włoskiej Serie A.Mecz na stadionie Luigi Ferraris w Genui zakończył się wynikiem 1:1.

W pierwszej połowie drużyny wymieniły się bramkami . W 30. minucie „Gryfy” wyszły na prowadzenie Albert Gudmundsson, wykorzystując rzut karny.

Swoją drogą to on strzelił gola gola po strzale spoza pola karnego zdobyła drużyna Islandii w ostatnim meczu barażowym meczu eliminacyjnego Euro 2024 z Ukrainą, który zakończył się mocnym zwycięstwem drużyny Siergieja Rebrowa (2:1).

Goście odpowiedzieli bramką Brazylijczyka Reiniera w 36. minucie. Żaden z klubów nie zdobył w tym meczu więcej bramek.

Przypomnijmy, że Malinovsky rozpoczął mecz na ławce rezerwowych i od razu po przerwie pojawił się na boisku w miejsce Jeda Spence'a. Jednak już w 63. minucie Ukrainiec z powodu kontuzji zmuszony był opuścić boisko – zastąpił go Kevin Strotman.

Recenzja meczu „Genua” – „Frosinone”

< iframe class="leniwe ładowanie" data-src="https://embed.megogo.net/ev3/universal?id=23768816&lang=ru"frameborder="0" szerokość="800" height="500" loading ="lazy" scrolling="no" zezwoleniefullscreen="allowfullscreen">

W sumie Malinovsky rozegrał w tym sezonie 28 występów dla Genoi we wszystkich rozgrywkach – trzy gole i dwie asysty.

< p>Po tym meczu Genua (35 punktów) utrzymała się na 12. miejscu w Serie A. Frosinone (25 punktów) znajduje się w strefie spadkowej na 18. pozycji.

W kolejnej rundzie rozgrywek mistrzostwo Włoch, drużyna Malinowskiego zmierzy się 7 kwietnia na wyjeździe z Weroną, a Frosinone tego samego dnia podejmie Bolonię.