Site icon GEO Polityka

Jak prasować mocno pogniecione rzeczy bez żelazka: prosta metoda o nazwie

Twitter LinkedIn

Nienagannie wyprasowane i starannie dobrane ubrania są nie tylko przyjemne w dotyku, ale także podkreślają Twój styl i dobrze się prezentują jest.

Taką informację podała firma Pixelinform, podaje URA-Inform.  

Zdarzają się jednak nieprzewidziane okoliczności: żelazko może nagle zepsuć się, a prąd wybierze najbardziej nieodpowiedni moment, aby zniknąć.

Jak się okazuje, da się to wyprostować zmarszczki na ubraniach nawet bez dotykania żelazka. Dzięki tej metodzie zaoszczędzisz nie tylko zasoby materialne, ale i fizyczne, bo praktycznie nic nie będziesz musiał robić sam.

Aby wyprasować mocno pogniecione rzeczy, po prostu powieś je w łazience . Wiadomo, że gorąca woda wytwarza parę. On z kolei doskonale radzi sobie z „niszczeniem”. fałdy.

Ta metoda jest szczególnie przydatna w przypadku ubrań wykonanych z delikatnych tkanin, których w ogóle nie da się wyprostować gorącym żelazkiem.

Wystarczy wyrzucić pogniecioną rzecz do ubrania na wieszakach i przymocuj je do drążka nad wanną, na której zwisa już zasłona prysznicowa. Następnie możesz rozpocząć zwykłe zabiegi kąpielowe — fałdy znikną jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki.

Pamiętaj, o tym, jak szybko wyczyścić pamięć w Viberze, pisaliśmy już wcześniej: nie ma potrzeby usuwania czatów i zdjęć.

Źródło informacji

Exit mobile version