Site icon GEO Polityka

Dzieci Michaela Jacksona po raz pierwszy od dłuższego czasu pokazały się publicznie (zdjęcie)

Twitter LinkedIn

To pierwsze wystąpienie trójki dzieci legendarnego piosenkarza, mającego około 10 lat.

Taką informację przekazał Tsn, podaje URA-Inform.  

Dzieci Króla Popu Michaela Jacksona wolą trzymać się z daleka od olśniewających błysków aparatów paparazzi, preferując skryty tryb życia. Ostatnio jednak zrobili rzadki wyjątek i z całą mocą pojawili się na czerwonym dywanie.

I tak 27 marca Paris Jackson wraz z braćmi, Princem i Blanketem, wzięła udział w przedpremierowym pokazie filmu musical „MJ: The Musical” poświęcony ich zmarłemu ojcu. Na czerwonym dywanie w Londynie najstarszy 27-letni syn gwiazdy, Prince, pojawił się przed kamerami w czarnym garniturze i bordowej koszuli z czarnym krawatem.

Dokładnie w tym samym oficjalnym stylu był wspierana przez młodszą 22-letnią Blanket, która na ten wieczór wybrała klasyczny garnitur z białą koszulą. Córka Jacksona, Paris, lat 25, emanowała elegancją w sukience z odkrytymi ramionami.

Warto zaznaczyć, że spadkobiercy Króla Popu urodzili się w latach 90-tych. Dwoje najstarszych dzieci Michaela urodziło się dzięki byłej żonie piosenkarza, pielęgniarce Debbie Rowe, a najmłodszy syn urodził się dzięki macierzyństwu zastępczemu.

Przypomnijmy, że już wcześniej informowano, że jeden z bliźniaków syjamskich wziął ślub (zdjęcie, wideo).

Źródło informacji

Exit mobile version