„Dniepr-1” pokonał „Kołosia” i przesunął „Dynamo” z trzeciego miejsca w UPL (wideo)

Gol i asysta Pikhalenki pozwoliły drużynie Dnipro zdobyć trzy punkty.< /p>

Dniepr-1pokonał Kołosia w wyjazdowym meczu 22. rundy ukraińskiej Premier League (UPL) . Mecz na stadionie Kołos w Kowalewce zakończył się wynikiem 0:2.

Zespół Jurija Maksymowa wyszedł na prowadzenie już w 2. minucie meczu, kiedy < strong>Aleksander Pikhalyonokstrzelił gola po podaniu Alexandra Filippova.

Po przerwie goście powiększyli swoją przewagę. W 64. minucie Aleksiej Gutsulyakstrzelił bramkę, a Pikhalyonok dołożył asystę do zdobytej bramki.

Należy pamiętać, że początek meczu mecz został przełożony o ponad pół godziny z powodu nalotu.

Recenzja meczu „Kolos” – „Dniepr-1”

Zostanie dodane wkrótce.

To zwycięstwo pozwoliło drużynie Dnipro (42 punkty) zająć trzecie miejsce w UPL, z jednym punktem przewagi nad Dynamo. To prawda, Kijowie mają za sobą trzy mecze.

Kołos poniósł czwartą porażkę z rzędu iz 24 punktami utrzymał się na dziesiątej pozycji.

W kolejnej rundzie mistrzostw Ukrainy Kołos Zespół Maximova będzie gospodarzem „Zaryi”, a Kowalewici spotkają się z „Metalistą 1925” 7 kwietnia.