Site icon GEO Polityka

Człowiek doświadczył śmierci klinicznej: tego, co zobaczył na granicy życia i śmierci

Twitter LinkedIn

Scott Drummond, któremu podczas operacji życie zamarło na 20 minut, podzielił się wrażeniami z podróży przez mgliste granice życia i śmierci.

Taką informację przekazało Cursorinfo, podaje URA-Inform.  

Opisał swoje wyjątkowe przeżycie, które na zawsze zmieniło jej spojrzenie na otaczający ją świat. W wieku 28 lat Scott uległ wypadkowi na nartach, który wymagał skomplikowanej operacji w celu naprawienia kontuzji kciuka.

To, co zaczęło się jako rutynowa procedura medyczna, przerodziło się w ekscytującą podróż przez zasłonę śmierci i powrót do życia. Opowiadając o swoich przeżyciach, mężczyzna twierdzi, że w czasie śmierci klinicznej czuł się tak, jakby unosił się nad własnym ciałem i patrzył, jak pracują nad nim chirurdzy.

Scott opisuje swój pobyt w innej rzeczywistości jako spotkanie z istota pozbawiona wyglądu, która poprowadziła go przez polanę usianą jasnymi kwiatami. Drummond twierdzi, że w tym momencie poczuł obok siebie obecność Boga i porozumiewali się nie słowami, ale myślami.

Szczególnie zapamiętał wysokie drzewa i eksplozję kwiatów, które tam widział clearing. Mężczyzna zauważył, że te wizje zaszczepiły w niej zrozumienie wartości życia i wytrwałość w dążeniu do większych celów.

Według niego, gdy jego czas jeszcze nie nadszedł, pchnęła go świetlista ręka , przypominając mu, że na człowieka czeka jeszcze wiele rzeczy do zrobienia na tej ziemi. To doświadczenie zmusiło Drummonda do ponownego rozważenia swoich priorytetów i skierowania się w stronę głębszych wartości.

Przypomnij sobie, że wcześniej pisaliśmy, jak sprawdzić, czy rozmówca Cię lubi: prosta sztuczka psychologiczna.

Źródło informacji

Exit mobile version