Site icon GEO Polityka

Prezentacja nowych iPadów Apple'a ponownie została przesunięta: podano najbardziej prawdopodobne daty zapowiedzi tabletów

Niedawno pojawiła się informacja, że ​​zaktualizowana linia produktów zostanie zaprezentowana w marcu lub kwietniu, jednak najwyraźniej firma z Cupertino zdecydowała się ponownie przełożyć prezentację z mało znanego powodu.

11 0

Zdjęcie – Brendon Thorne/Bloomberg

O tym, że zaktualizowane modele iPada Pro i iPada Air zostaną zaprezentowane nie wcześniej niż na początku maja, pisze NBN, powołując się na poufne informacje Marka Gurmana zamieszczone na Bloomberg.

Zakłada się, że opóźnienie może mieć związek z tym, że tablety powinny otrzymać nowocześniejsze „wypełnienie”, a ekrany zmienią się na matrycę OLED (wciąż trwa spór „cenowy” z dostawcami ). W szczególności mówimy o:

Ponadto nie tylko finalizowane jest oprogramowanie dla kolejnych serii tych urządzeń, ale i modeli iPada Pro z OLED – wymagany ekran” nowe złożone technologie produkcji”, co, jak się wydaje, spowodowało także przesunięcie daty zapowiedzi i wprowadzenie „gadżetów” do serii.

O tym, że Tim Cook obiecał dodać AI, pisaliśmy już wcześniej. -funkcjonalność w ekosystemie Apple.

nbnews.com.ua

Exit mobile version