Site icon GEO Polityka

Natalya Mogilevskaya otwarcie mówiła o tym, jak wychowuje córki

Jak Natalia Mogilewska opiekuje się dziećmi bez przemocy. Dzherelo: instagram.com/nataliya_mogilevskaya

Ukraińska piosenkarka Natalia Mogilewska, która dwa lata temu adoptowała dwie dziewczynki, przedstawiła światu swoje podejście do wychowywania dzieci – pisze WomanEL.

Według performerki zrezygnowała z przemocy fizycznej i werbalnej wobec swoich dzieci. Mogilewska powiedziała, że ​​pamięta własne dzieciństwo i traumę, która spowodowała takie metody rodzicielskie. Podkreśla, że ​​nauka poprzez spokojne rozmowy i wzajemne zrozumienie jest dużo efektywniejsza.

Nie biję i nie krzyczę. Te rzeczy mnie traumatyzują i powodują traumę. I na ogół ranią ludzi. Dziś czytam książki o tym, jak wychowywać. I rozumiem, że normalna spokojna rozmowa, oczy, które Cię rozumieją, to znacznie szybszy sposób na nauczanie dziecka. To długa droga, żeby skopano ci tyłek. Poprzez traumę, obelgi i nie tylko. Oznacza to, że jest to dziecinne zachowanie rodziców. Zachowanie dorosłych jest inne: usiądźmy i porozmawiajmy o tym, czego nie rozumiesz. Jestem dla ciebie całkowicie bezpieczny. Umówmy się, nadal będę cię kochać, bez względu na to, co zrobisz. Jak ja jako ojciec, jako matka mogę Ci pomóc?

– podkreślał w wywiadzie gwiazda.

Natalia Mogilewska odmówiła krzyku i walki w wychowaniu córek. Źródło: instagram.com/nataliya_mogilevskaya

Natalia Mogilevskaya ujawniła społeczeństwu swoją filozofię wychowania, podkreślając, że spokojna i poważna komunikacja z dziećmi jest kluczem do harmonijnego rozwoju dzieci i kształtowania się osobowości dorosłych.

< p>Nawiasem mówiąc, niedawno Natalya Mogilevskaya zaprezentowała patriotyczną, pełną emocji piosenkę.

Źródło informacji

Exit mobile version