„Krywbas” większością pokonał „Wieresa” i zrównał się z „Szachtarem” na punktach w czołówce UPL (wideo)

Zespół Yuriego Verniduba rozegrał o dwa mecze więcej niż Pitmen.

Krivbasspokonał Veresa na wyjeździe w meczu 22. rundy ukraińskiej Premier League (UPL) . Mecz na stadionie Avangard w Równem zakończył się wynikiem 0:2.

Pierwsza połowa minęła bez bramek. Przed przerwą rówieński klub pozostawał w mniejszości – w 45. + 4. minucie bezpośrednią czerwoną kartkę otrzymał Andrey Kuharuk.

W drugiej połowie drużyna Jurija Werniduba zdobyła przewagę liczebną. W 54. minucie obrońca gospodarzy Aleksander Kucherenko strzelił samobójcę.

Pod koniec meczu drużyna Krzywego Rogu zdobyła bramkę za drugim razem – w 89. minucie celnym strzałem oddał Maxim Lunev.

Recenzja meczu „Veres” – „ Krivbass”

Zostanie wkrótce dodane.

Po tym zwycięstwie Kryvbas (46 punktów) zajmuje drugie miejsce w UPL, z równą punktacją liderowi Szachtarowi. To prawda, że ​​​​zespół Werniduba rozegrał o dwa mecze więcej niż zespół z Doniecka. „Veres” (16 punktów) jest na 14. pozycji.

W kolejnej rundzie mistrzostw Ukrainy „Krivbass” zmierzy się 8 kwietnia z „Vorsklą”, a „Veres” zagra u siebie z „Versklą” Obolon” ​​6 kwietnia.< /p>