Site icon GEO Polityka

FinAwards 2024: wyłoniono najlepsze MIF roku

W Kijowie odbyło się ważne wydarzenie dla rynku finansowego – wręczenie prestiżowej nagrody FinAwards 2024. 29 marca portale Ministerstwa Finansów i Finance.ua nagrodziły najlepszych finansistów i wyróżniły najzdolniejsze produkty finansowe roku .

Najlepsi z najlepszych – organizacja mikrofinansowa

W kategorii „Najlepsze MFO za jakość obsługi klienta” zwycięzcą została KredytPlus. Drugie i trzecie miejsce w tej kategorii zajęły CreditKasa i MyCredit.

► Subskrybuj kanał Telegramu „Ministerstwo Finansów” : główne wiadomości finansowe

W kategorii „MFO Online” o tytuł najlepszych rywalizowało 17 firm. Pierwsze miejsce zajęło Moneyveo, drugie CreditPlus, a trzecie Credit7.

ShvidkoGroshi otrzymał tytuł „Najlepszego MFO offline” , a w kategorii „Innowacyjne MFO” najlepiej zwyciężyło Money4You.

Jakie produkty MFO zwyciężyły tym razem

W kategorii „Najtańszy kredyt” brąz przypadł SlonCredit, srebro produktom CreditPlus, a złoto CreditKasa.

The najlepsi menedżerowie ds. marketingu w MFO

Za każdym W firmie zawsze stoją ludzie, a za rozpoznawalnością marki i produktów firmy stoi CMO. Tym razem w trójce najlepszych „głównych marketerów” znaleźli się:

    Serafima Nekhoda, CMO grupy SpaceCrew Finance, w skład której wchodzą MyCredit, ClickCredit i OnCredit Yulia Morar, CMO Credit7 Vitaly Solovyov, CMO CreditKasa

„Chcę podziękować wszystkim za to, że mimo wszystko jesteście tutaj. Widzimy, że nasz sektor finansowy aktywnie działa, pomagając i wspierając nas, zwykłych konsumentów, swoimi produktami, ułatwiając nam życie. W czasie wojny nasz sektor finansowy nie cofnął się, a wręcz przeciwnie, rozwija nowe produkty i usługi. To pokazuje nasz potencjał i daje nam siłę w obecnych czasach, aby iść do przodu i cieszyć się pracą z Państwem” – podkreśliła Nadieżda Kwitka, szefowa biznesu medialnego grupy Treeum, podczas ceremonii wręczenia nagród dla przedstawicieli organizacji mikrofinansowych.

< h2>O FinAwards 2024

FinAwards 2024 to coroczny konkurs odbywający się już po raz siódmy. Za każdym razem FinAwards staje się w centrum uwagi wszystkich osób pracujących w branży finansowej. To moment, w którym nagradzani są najlepsi profesjonaliści branży finansowej i produktów finansowych oraz wyrażają szacunek dla swoich osiągnięć.

Rekrutacja kandydatów do udziału w nominacjach FinAwards 2024 trwała trzy miesiące. Uczestników oceniało złożone z ekspertów jury, a na stronie konkursu odbyło się otwarte głosowanie online.

minfin.com.ua

Exit mobile version