„Czernomorec” zniszczył „Polesie” i przedłużył fatalną passę Żytomierza w UPL (wideo)

Gospodarze zakończyli mecz mniejszością.

< p>Czernomorec pokonał Polesie w meczu 22. kolejki ukraińskiej Premier League (UPL). Spotkanie w Żytomierzu zakończyło się wynikiem 1:4.

Wszystkie gole w tym meczu padły po przerwie. Pomocnik żeglarzy Arthur Avagimyan strzelił hat-tricka, zdobywając gola w 53., 60. i 64. minucie.

W 75. minucie Bogdan Kushnirenko zmniejszył przewagę gospodarzy, ale trzy minuty później otrzymał drugą żółtą kartkę i pozostawił swój zespół w mniejszości.

Pod koniec meczu Odessa wykorzystała przewagę liczebną i zdobyła trzeciego gola. W 90. minucie bramkę trafił Orest Kuzyk.

Recenzja meczu „Polesie” – „Czernomorec”< /strong>

Zostanie dodane wkrótce.

Dla Polesia to czwarta porażka z rzędu w UPL. W sumie passa drużyny bez zwycięstwa to już 8 meczów. Ostatni raz drużyna Żytomierza zwyciężyła 11 listopada ubiegłego roku w meczu z Metalistem 1925 (2:1).

Po tej porażce Polesie (33 punkty) utrzymało się na szóstym miejscu w mistrzostwach Ukrainy. „Czernomorec” (26 punktów) awansował na ósmą pozycję.

W kolejnej rundzie UPL żytomierski klub zmierzy się z „Minai” 8 kwietnia. Dzień wcześniej drużyna Romana Grigorczuka będzie gościć Aleksandrię.