Site icon GEO Polityka

Okupanci aktywnie przygotowują się do obrony Krymu: ATESH pokazał materiał filmowy z przeniesienia batalionu czołgów (zdjęcie)

Ruch oporu ATESH nie przestaje regularnie przekazywać Siłom Obronnym naszego kraju danych dotyczących przemieszczania się i rozmieszczenia rosyjskich wojsk okupacyjnych na terytorium czasowo okupowanego półwyspu.

11 0 < p>

Zdjęcie – t.me/atesh_ua

O tym, że w ostatnich tygodniach można zaobserwować „ciekawy” trend wzrostowy w zakresie takich relokacji, a potem i  nagromadzenie pojazdów opancerzonych armii Putina na Półwyspie Krymskim – pisze NBN, powołując się na materiał opublikowany na kanale ATESH Telegram.

Zgodnie z informacjami, którymi dysponują partyzanci krymscy, w ostatnim czasie na teren Jewpatorii okupanci przewieźli co najmniej 31 czołgów, co wskazuje na przemieszczenie praktycznie całego batalionu czołgów.

Ponadto agenci dywizji ruchowi oporu udało się nawiązać kontakt z jednym z oficerów wskazanej jednostki rosyjskiej, który poinformował, że podjęto decyzję o przerzuceniu tego batalionu na półwysep, próbując intensywniej zwiększać liczebność „grupy krymskiej” Sił Zbrojnych FR .

Zdjęcie `8212; t.me/atesh_ua

Zdjęcie `8212; t.me/atesh_ua

Zdjęcie `8212; t.me/atesh_ua

Zdjęcie ` 8212; t.me/atesh_ua

Zdjęcie ` 8212; t.me/atesh_ua

Wcześniej nasz portal informacyjny pisał, że Atesh dowiadywał się, dlaczego najeźdźcy zwiększali liczbę instalacji obrony powietrznej w Sewastopolu.

nbnews.com.ua

Exit mobile version