Site icon GEO Polityka

Andre Tan: wiele kobiet lubi żyć w stylu ofiary

Andre Tan. Dzherelo: zrzut ekranu YouTube

Słynny ukraiński projektant Andre Tan po raz pierwszy od początku wojny w rozmowie z Aliną Szamańską opowiedziała, dlaczego tak wiele Ukrainek lubi żyć w stylu ofiary, pisze WomanEL.

Jak zauważa Alina, za rozwód winne są dwie osoby. Czy to wina kobiety, że po prostu nie uznaje przemocy moralnej w małżeństwie? Żyje, jest niszczona przez oświetlenie gazowe, znęcanie się itp. I dopiero wtedy, być może przez przypadek, uda się do psychologa, zrozumie, co się dzieje.

Pierwsza rozmowa po rozpoczęciu wojny. Źródło: zrzut ekranu YouTube

Przecież zawsze jej mówią: „Tak, wymyśliłaś coś dla siebie, ale to twoja wina”. To znaczy, kiedy decyduje się na rozstanie, ponieważ wcześniej nie rozpoznała tego molestowania. No właśnie, czy w tej sprawie można ją uznać za winną?

prezenterka zapytała projektantkę.

Według Andre Tana wiele Ukrainek uwielbia spędzać całe życie w stylu ofiara.

To znaczy, rozumiem – to bardzo słodkie. Jak dobrze jest użalać się nad sobą: „Jaki jestem biedny, jaki jestem nieszczęśliwy i wszystko jest takie. Ale tak było zawsze i tak będzie. Taka była moja babcia, taka była moja mama i tak umrę” – przemówiła gwiazda stylistka.

Andre Tan nie rozumie, po co to wszystko jest konieczne, po co się otruwać. Żyjemy teraz w innym świecie.

Wiele kobiet lubi żyć w stylu ofiary… Źródło: zrzut ekranu YouTube

Jeśli rozumiesz, że twój mężczyzna jest sprawcą przemocy, powiedz mu tak: „Kochanie, mówię to trzy razy”. Za pierwszym razem, gdy nie rozumiałam, wzięłam dzieci do sznurka i zamieszkałam z koleżanką. Po drugie… Powinien przyjść z kwiatami, uklęknąć i zapytać jeszcze raz. Za drugim razem nie zrozumiałem… No cóż, za trzecim razem to wszystko, bierzesz to i wychodzisz

, mówi projektant.

Nie wszystko jest takie słodkie i dobre, więc ty musisz pożegnać się z rolą ciągłej ofiary i zmienić swoje życie na lepsze. Każda kobieta ma tylko jeden…

Wcześniej Andre Tan podzielił się skutecznym przepisem na talent.

Źródło informacji

Exit mobile version