Site icon GEO Polityka

Wieczorem i nocą na Krymie rozległy się „klaszcze”: „przyjazdy” do obwodu Sewastopola i Symferopola (wideo)

Zarówno w nocy tego, jak i wieczorem w ostatni weekend na terytorium tymczasowo okupowanego Półwyspu Krymskiego doszło do eksplozji.

11 0

Zdjęcie – ukrinform.ua

O tym, że seria „trzasków” rozległa się nie tylko na terenie obwodu symferopolskiego, ale także na przedmieściach Symferopola, pisze NBN, powołując się na informacje zamieszczone przez lokalne Telegram – kanał „Krymski Wiatr”.

Jak się okazało, po około 20 eksplozjach, które zagrzmiały od strony wsi Gwardejskoje, wdarł się do rosyjskiego składu ropy znajdującego się w pobliżu stacji kolejowej Ostryakowo płomienie. Ponadto naoczni świadkowie nie wykluczają szeregu trafień w garnizon najeźdźców w pobliżu tej samej osady.

Również wieczorem w sobotę 23 marca w Sewastopolu – po kilku dniach, zabrzmiały sygnały „nalotu”. eksplozje, eksplozje, lokalne służby ratunkowe udały się do dotkniętych obszarów. Według tzw. gubernatora Sewastopola Michaiła Razwożajewa rosyjska obrona powietrzna tradycyjnie „działa dobrze”, zestrzeliwując prawie wszystkie cele powietrzne, ale przejścia przez Zatokę Sewastopolską są zablokowane.

Wcześniej pisaliśmy o tym, że rosyjski MI skarżył się na pożar na dużą skalę po tym, jak UAV uderzył w rafinerię ropy naftowej w regionie Samara.

nbnews.com.ua

Exit mobile version