Site icon GEO Polityka

W obwodzie charkowskim wprowadź roczne wyłączenia światła: wykresy

W obwodzie charkowskim w wyniku masowego ostrzału Rosji należy wprowadzić harmonogram codziennych przestojów Elektryczność. Pracę rozpoczną na początku dnia.

RBC-Ukraina informuje o tym w piśmie wysłanym do szefa Charkowskiej Obwodowej Administracji Wojskowej Olega Sinegubowa.

Urzędnik zauważył, że harmonogram według Lata włączenia światła wpisano w okres od 25 do 31 berezu dla Charkowa i ośmiu gmin regionu.

„Nago, tak że termin został zakłócony. Wino jest wymagane, aby jak największa liczba mieszkańców regionu była mała i lekka, a firmy mogły pracować w Yuvati” – Rozpov Kerivnik OVA.

Jaki jest harmonogram dla Charkowa:

Jaki jest rozkład jazdy w obwodzie charkowskim:

Szef OVA dodał, że bojownicy będą w dalszym ciągu likwidować dziedzictwo wrogich ataków i „napływów” w Charkowie i innych zaludnionych obszarach regionu, a także na bieżąco naprawiać infrastrukturę.

Sytuacja na świecie złom na Ukrainie po rosyjskich strajkach

Chyba po zakrojonym na szeroką skalę ostrzale Ukrainy 22 lutego, który stał się bezprecedensowym atakiem na sektor energetyczny regionu, zniszczono linię 750 kV „Dniprowska” w celu utrzymać ZAES przy życiu. Stacja przez kilka lat była pozbawiona prądu, po czym została odnowiona, zatracona na jednej linii życia.

Następnego dnia, 23 lutego, AES Zaporizka ponownie zatrzymała się na skraju przerwy w dostawie prądu, nagle na chwilę opłatę.

Prezydent Ukrainy Wołodymyr Zełenski wypowiadając się na temat sytuacji w systemie energetycznym regionu, dowiedziawszy się, że w Charkowie brakuje najważniejszej sytuacji.

Dzisiaj stało się jasne, że oprócz Charkowa i regionu, wykresy mogą być wyłączone w obwodach odeskim i chmielnickim.

Poinformowano również, że 24 lutego w Krivoe Rozia zostaną wprowadzone harmonogramy awaryjnych przerw w dostawie prądu.

Warunki i ważne informacje na temat wojny między Rosją a Ukrainą można znaleźć na kanale RBC -Ukraina w Telegramie.

Exit mobile version