Site icon GEO Polityka

W dwóch obwodach Ukrainy możliwe jest wprowadzenie rozkładów jazdy. Jaka jest sytuacja na świecie

Krym w Charkowie, de dovzhuyut dyaty obezhenya zі światło po ostrzale miejsca 22 Bereznya, rozkłady jazdy mogą zostać utracone w dwóch kolejnych regionach.

Poinformowała o tym RBC-Ukraina w korespondencji z Ukrenergo, telegramem szefa Odeskiej OVA Olega Kipera, telegramem szefa Charkowa OVA Olega Sinegubow.

„W obwodach odeskim i chmielnickim rozkłady jazdy można wyłączyć, ale zawiesić, gdy liczba ludności wzrośnie” – mówi poinformowany Ukrenergo.

Zokrema, jak stwierdził szef Odesskiej Administracji Obwodowej Oleg Kiper, natychmiast zmieni zdanie wyłączania abonentów energii elektrycznej Nie ma jednak żadnych inicjatyw ze względu na rosnące zainteresowanie – możliwe planowane wyłączenia ze względów technicznych.

“Energetycy pracują nad obniżeniem napięć na krawędziach, aby doprowadzić system elektroenergetyczny do wszystko wróciło do normy. Nie niszczcie od razu urządzeń elektrycznych, jeśli to możliwe, kontaktujcie się z urządzeniami, do cholery”, – rozzłościwszy się na burżuazję.

Charków

W Charkowie będą kontynuowane prace graniczne oraz zniszczenia obiektów infrastruktury energetycznej po ostrzale z 22 lutego. Jak stwierdził szef OVA Oleg Sinegubov, dzisiaj JSC „Kharkivoblenergo” zaczęła wstrzymywać harmonogramy wyłączeń awaryjnych.

„Ich dostosowanie jest niepokojące, ponieważ radzą sobie z trudną sytuacją na liniach elektrycznych obwodu charkowskiego”, – wyjaśnił Vіn.

Sektor energetyczny regionu, jego słowami, będzie w dalszym ciągu przywracał energię elektryczną po ostrzale okupantów.

„Pracujemy nad całkowitym przywróceniem infrastruktury krytycznej, aby umożliwić przywrócenie sensownego życia w mieście Charkowie i obwodzie charkowskim” – podsumował szef OVA.

ZAES

Również w godzinie alarmu , linia została wyłączona, co zapewni działanie rezerwowych obwodów życia Zaporizkaya AES.

“Odnowiono niezawodność życia ZAES – uruchomiono linię, która była w opłakanym stanie. W obwodzie dniepropietrowskim Ukrenergo fakhivs i oblenergos odnowiły efektywność energetyczną przemysłu i zaopatrzenie w ciepło codziennego użytku pracowników” – dodała spółka.

Wcześniej w „Ukrenergo” dodał, że atak rakietowy w ogóle nie miał wpływu na pracę systemu elektroenergetycznego, a UAV zaatakowały obiekty energetyczne w obwodzie dniepropietrowskim.

p> Obecna sytuacja na Ukrainie

Jest prawdopodobne, że po zakrojonym na szeroką skalę ostrzale Ukrainy był to 22 Bereznya, który stał się bezprecedensowym atakiem na W sektorze energetycznym regionu zniszczona została linia 750 kV „Dniprowska” aby żyć w Zaes. Stacja przez kilka lat była pozbawiona prądu, zanim została odnowiona, zatracona na jednej linii życia.

Następnego dnia, 23 lutego, AES Zaporizka ponownie zatrzymała się na skraju przerwy w dostawie prądu, nagle na dobre . Okupanci uszkodzili linię, aby stacja mogła żyć, ale wszystko można było przywrócić. Prezydent Ukrainy Wołodymyr Zełenski mówiąc o sytuacji w systemie energetycznym kraju dowiedział się, że w Charkowie brakuje najważniejszej sytuacji.

Warunki i ważne informacje na temat wojny między Rosją a Ukrainą czytaj na stronie Kanał RBC-Ukraina w Telegramie.

Exit mobile version