Site icon GEO Polityka

Santa Dimopoulos pokazała, jak robi zastrzyki na twarz

Święty Demopoulos odkrywa sekrety swojej bezdennej skóry. Dzherelo: instagram.com/santadimopulos

Na swojej stronie na Instagramie ukraińska piosenkarka Santa Dimopoulos zaskoczyła fanów, pokazując szczegółowe zdjęcia zabiegów kosmetycznych, które wykonuje w celu pielęgnacji twarzy. Na zdjęciach widać, jak kosmetolog skupia swoją uwagę na szczegółach, starannie wstrzykując w skórę pod oczami Mikołaja specjalny preparat – pisze WomanEL.

Wybrane przez piosenkarkę zastrzyki do twarzy mają na celu walkę z obrzękami i cieniami pod oczami, które dla wielu są częstym problemem. W swoim poście Mikołaj szerzej opowiedział o leku. I choć zabieg może być nieco bolesny, wybór artysty padł na wykwalifikowanych specjalistów, którym zależy na komforcie wykonywania zastrzyków. Zdjęcie ilustruje cały proces wprowadzania składników aktywnych.

Santa Dimopoulos dzieli się intymnymi szczegółami swojej rutyny pielęgnacji skóry. Źródło: instagram.com/santadimopulos

Wstrzykuję lek (z polinukleotydami) na obrzęki i cienie pod oczami. W kompetentnych rękach procedura jest całkiem znośna. Dziękuję lekarzowi za jego lekką rękę… A biorewitalizacja włosów to koktajl składników aktywnych, które przyspieszają porost włosów, poprawiają ich strukturę i powstrzymują wypadanie – powiedział Mikołaj.

Oprócz zastrzyków pielęgnacyjnych na twarzy performerka podzieliła się także swoimi doświadczeniami w zakresie biorewitalizacji włosów. Jak twierdzi sama celebrytka, zabiegi te stały się dla niej ważnym elementem dbania o siebie i poleca je każdemu, kto pragnie podkreślić swoją urodę. Nawiasem mówiąc, niedawno okazało się, że Santa Dimopoulos przechodzi operację rozstępu.

Źródło informacji

Exit mobile version