Site icon GEO Polityka

Michael Keaton organizuje chaos w swoim charakterystycznym stylu: obejrzyj zwiastun Sok z żuka

“Sok z żuka”/Dzherelo: Planetakino < /i>

Już tej jesieni w ukraińskich kinach pojawi się kontynuacja kultowej komedii Tima Burtona z 1988 roku. Do głównych ról powrócą Michael Keaton, Winona Ryder i Catherine O'Hara, a WomanEL zaprasza do obejrzenia oficjalnego ukraińskiego zwiastuna horroru Sok z żuka.

Zgodnie z fabułą, po nieoczekiwanej tragedii rodzinnej , trzy pokolenia rodziny Dietzów wracają do domu i przypadkowo otwierają portal do innego świata. Kłopoty zaczynają się w obu światach, więc to tylko kwestia czasu, zanim ktoś trzy razy powie Sok z żuka. Kiedy to się stanie, złośliwy demon Michaela Keatona powróci i będzie siał spustoszenie w jego charakterystycznym stylu.

Michael Keaton sieje spustoszenie w korporacji styl. Źródło: Planetakino

Jenna Ortega dopełni rodzinę jako Astrid Dietz, Monica Bellucci wcieli się w żonę Beetlejuice, a Willem Dafoe wcieli się w policjanta z półświatka. Kompozytorem filmu był Danny Elfman („Doktor Strange in the Multiverse of Madness”, trylogia „Spider-Man”).

Reżyserem był kultowy amerykański reżyser, animator, scenarzysta, artysta, słynny ekscentryczny i esteta Tim Burton. Obecnie jest najsłynniejszym mistrzem współczesnego kina widowiskowego, cieszącym się szczególnym szacunkiem wśród przedstawicieli subkultury gotyckiej. Wydanie „Sok z żuka”. zaplanowany na 5 września 2024 r.

Dev Patel został wcześniej gwiazdą kina akcji w swoim własnym filmie: obejrzyj ukraiński zwiastun tutaj.

Źródło informacji

Exit mobile version