Site icon GEO Polityka

Ed Westwick poślubił Amy Jackson: spójrz na zdjęcia ślubne

Ed Westwick i Emi Jackson. Zdjęcie: Instagram

36-letni amerykański aktor, popularny dzięki roli Chucka Bassa w serialu telewizyjnym „Plotkara”, Ed Westwick zrobił szczęśliwy krok w swoim życiu osobistym, dowiedziała się WomanEL.

Wł 21 marca Westwick oficjalnie poślubił 32-letnią modelkę i aktorkę Amy Jackson. Para, która zaczęła się spotykać w 2022 roku, podzieliła się radością z rodziną i przyjaciółmi. Na uroczystości obecny był także 4-letni syn modelki z poprzedniego małżeństwa. Gwiazdy podzieliły się ze światem na Instagramie pierwszymi zdjęciami ze ślubu, który odbył się w Wielkiej Brytanii.

Amy life na galowej imprezie pojawiła się w białej, krótkiej sukience, ozdobionej kryształkami i wyciętą nogawką, podkreślającą jej smukłą sylwetkę, natomiast Ed wybrał jasny garnitur, dodający mu uroku i elegancji.

Niech rozpoczną się uroczystości. 21.03.24. Mieliśmy okazję celebrować naszą miłość w gronie naszych rodzin i przyjaciół, tak bliskich jak rodzina, razem z tymi, których cenimy najbardziej i którzy pochodzą z różnych części świata – napisała para w sieciach społecznościowych.

< p>Przypomnijmy że Ed Westwick zaręczył się z Amy Jackson w styczniu tego roku; aktor pierwotnie zaproponował ukochanej rękę i serce wśród ośnieżonych gór w Szwajcarii.

Źródło informacji

Exit mobile version