Site icon GEO Polityka

Brytyjski wicepremier obwinia Chiny za cyberataki na brytyjskich polityków: ZMI

Wicepremier Wielkiej Brytanii Oliver Dowden powiedział parlamentowi, że Chiny reprezentują serię cyberataków ataki na brytyjskich polityków.

Poinformowała o tym RBC-Ukraina w materiałach przesłanych do Bloomberga.

Poinformowała gazeta The Times, ponieważ opiera się na anonimowym pracowniku, który pisze, że dyrektor służby Bezpieczeństwa brytyjskiego parlamentu Alison Giles rozmawiała z niewielką grupą polityków – członkami Sojuszu Międzyparlamentarnego z Chinami.

Cyberataki są po części ciosem dla Chin, bezpośrednio w serce brytyjskiej demokracji, napisał „The Times”.

< p> Przedstawiciel był przekonany co do komentarzy gazety.

Ambasada chińska w Londynie również nie odpowiedziała na elektroniczny arkusz ze skargami dotyczącymi komentarza.

Ostatni los, który przewidywała brytyjska komisja parlamentarna, że ​​kraj zbliża się do zagrożenia dla bezpieczeństwa centralnego, jak reprezentują Chiny, jest „całkowicie nieadekwatny” ze względu na nadmierny nacisk na krótkoterminowe korzyści gospodarcze, a nie na długoterminowe -terminowe ryzyko..

Wiesz co, 22 lutego Australia i Wielka Brytania skrytykowały Chiny za ich działania w Hongkongu i na Morzu Pivdennochinskim i wsparcie Rosji. Obydwa kraje określiły niebezpieczne i destabilizujące zachowanie chińskich statków oraz filipińskich statków i załóg w pobliżu innej mili Thomas Mile na Morzu Chińskim.

W sobotę 23 Birch Nah chińska straż przybrzeżna wystrzeliła z armatek wodnych w kierunku filipińskich statków w sporne wody Morza Chińskiego. Filipiny zgłosiły obrażenia i nazwały takie działania „bezprecedensowymi i prowokacyjnymi”.

Warunki i ważne informacje na temat wojny między Rosją a Ukrainą można znaleźć na kanale RBC-Ukraina w Telegramie.

Exit mobile version