Site icon GEO Polityka

Tylko ona może publicznie powiedzieć, że kocha Ukrainę – o słynnym wybrańcu Miedwiediewa dowiedziały się rosyjskie media

Rosyjskie media podają, że były prezydent Rosji, zastępca szefa Rady Bezpieczeństwa Dmitrij Miedwiediew jest w związku z doradcą Prokuratora Generalnego Federacji Rosyjskiej Natalią Pokłońską.

11 0

Zdjęcie – rbc.ru< /p>

Rosyjski kanał Telegramu „Kremlowska tabakierka”, powołując się na źródła bliskie byłemu szefowi Federacji Rosyjskiej, pisze, że Miedwiediew znalazł sobie znaną kochankę – Natalię Pokłońską, informuje NBN.

Doniesienia mówią, że sojusznik Putina „naprawdę lubi ten nowy etap, odnalazł nowy oddech, wypoczęty”. Rozmówcy zauważają, że Miedwiediew chce pokazać, że nie tylko kremlowski dyktator może mieć sławnego i młodego faworyta.

Osoby z kręgu wiceszefa Rady Bezpieczeństwa Rosji mówią, że tylko Pokłońska „może to publicznie powiedzieć” jest Ukrainką i kocha Ukrainę” i za takie wypowiedzi nikt jej nic nie zrobi.

Jednocześnie źródła w Administracji Prezydenta Federacji Rosyjskiej potwierdziły, że Miedwiediew nie ma wspólne życie z żoną Swietłaną.

Wcześniej media informowały, że Putin znalazł następcę Aliny Kabajewej. Zachodni dziennikarze nazwali nową ulubienicę dyktatora „Barbie”.

nbnews.com.ua

Exit mobile version