Site icon GEO Polityka

Najstarsza córka Eleny Kravets i jej brat rozbawili publiczność

Rzadkie nagrania ze świata Kravets: jak małe dziecko rozśmieszyło Internet z jej niedoskonałymi zdjęciami. Dzherelo: instagram.com/lennykravets

Dziś zabawny materiał ze zwykłego życia codziennego znanej aktorki i telewizji prezenterka pojawiła się w sieciach społecznościowych Elena Kravets. Jej najstarsza córka Maria zorganizowała dla fanów prawdziwe wakacje, publikując rzadkie chwile ze swoim młodszym bratem Wanią – pisze WomanEL.

Na jednym ze zdjęć widać najmłodszego syna prezenterki telewizyjnej leżącego na podłodze z wyrazem zdziwienia na twarzy, odzwierciedlającym prawdziwe emocje, oczywiście zarejestrowane w momencie kręcenia. Maria dodała humorystyczny komentarz do tego zdjęcia.

Jak wesoła atmosfera w rodzinie Kravetsów wywołała tysiące uśmiechów w Internecie. Źródło: instagram.com/maarriill

Nawet Wania nie może tego znieść

– napisała.

W kolejnym ujęciu Wania demonstruje swoją zdolność do trzymania się rękami i nogami między drzwiami, unikając dotykania podłogi. Ten niezwykły odcinek wywołał zachwyt wśród fanów, którzy z radością patrzyli, jak Wania rośnie i rozwija się. Takie zdjęcia również rozśmieszały subskrybentów, umilając trudny dla kraju okres.

Niezwykły talent i radosna atmosfera panująca w rodzinie Kravetsów stały się miłą niespodzianką dla fanów, którzy nie mogą się doczekać podobnych chwil i zdjęcia w przyszłości. Nawiasem mówiąc, Elena Kravets niedawno wybuchła płaczem, mówiąc o trudnościach w wychowaniu swoich dzieci.

Źródło informacji

Exit mobile version