Site icon GEO Polityka

Zełenski wzywa do sankcji wobec Rosji: „Kinjalah” ma dziesiątki zagranicznych części

Kraje zachodnie muszą nałożyć sankcje na Rosję. Pociski kraju agresora, w tym „Sztylety”, składają się z kilkudziesięciu obcych części.

RBC-Ukraina informuje o tym w przesłaniu na wieczorny pogrzeb Prezydenta Ukrainy Wołodymyra Zełenskiego.

Zauważywszy, że rosyjski cios zadany Ukrainie jest poważny, powinniśmy zauważyć, że światowe sankcje wobec Rosji są niewystarczające. Rakieta skórna zawiera elementy wibrujące kompanie innych mocy.

Zełenski wyjaśnił, że Kinjalah ma co najmniej 49 typów komponentów, których Rosja nie wibruje, a X-101 ma co najmniej 53 typy takich komponentów.

“Ta część jest ważna – wszystko, co jest produkowane przez firmy na świecie za pośrednictwem różnych programów typu “sir”, jest importowane do Rosji. Konieczne jest blokowanie takich programów i wszystkich, którzy je wspierają. “Więcej sankcji. Konieczne jest większe wyeksponowanie sankcji plany obejścia.” – – dawszy prezydentowi.

szef gospodarstwa, zbiór przetargu jest ściśle silniejszy, depyle lisza w cichych rakietach, ikona -jakby były zamieszkane przez Kiwę, elementy składowe Bulo Schonaimenheymenha Tysyachyi.

< p>„Trzeba pamiętać, a świat jest ważniejszy” – powiedział Zełenski.

Atak rakietowy na Kijów

To Wydaje się, że dzisiaj, 21 lutego, rosyjscy okupanci wystrzelili rakiety w stronę Ukrainy. Zokrema w trakcie ataku miasta Kijów.

Wróg ma zamrożone rakiety X-101/X-555/X-55 z boków bombowców strategicznych Tu-95MS oraz dwa rakiety balistyczne/aerobalistyczne ” Iskander-M” (KN-23)/Х-47М2 “Sztylet”.

Najeźdźcy wystrzelili w kierunku stolicy 31 rakiet. Ukraińska PPO zniszczyła wszystkie rakiety w obwodzie kijowskim.

Przeczytaj warunki i ważne informacje na temat wojny między Rosją a Ukrainą na kanale RBC-Ukraina w Telegramie.

Exit mobile version