„Dniepr-1” nie opanował LNZ, tracąc szansę na pierwsze miejsce w tabeli UPL (wideo)

Podopieczni Jurija Maksymowa w 2024 roku nie wygrali trzech z czterech meczów.< /strong>

Dniepr-1i LNZ zakończyły się remisem w meczu otwarcia 21. kolejki ukraińskiej Premier League ( UPL) . Mecz na stadionie Kolos w Kovalevce zakończył się wynikiem 1:1.

Pierwsza połowa meczu minęła bez bramek. Na początku drugiej połowy meczu drużyna Dniepru objęła prowadzenie – w 47. minucie Alexander Filippov zdobył bramkę.

Jednak dziesięć kilka minut później klub Czerkasów odrobił straty po wysiłkach Haidiny Salihu.

Przed końcowym gwizdkiem obie drużyny miały szanse na wywalczenie zwycięstwa, jednak nie udało im się to nie wykorzystał ich. Efektem jest remis.

Recenzja meczu LNZ – ​​„Dniepr-1”

Zostanie dodana wkrótce.

Po tym meczu “Dniepr-1” (39 punktów) utrzymał się na trzecim miejscu w tabeli UPL. Szachtar prowadzi z 40 punktami po rozegraniu o trzy mecze mniej niż Dnipro.

Przypomnijmy, że drużyna Jurija Maksimowa wygrała tylko jeden z czterech meczów w 2024 roku.

Z kolei LNZ (25 punktów) zajmuje ósmą pozycję w mistrzostwach Ukrainy.

W kolejnej rundzie krajowych mistrzostw Dniepr-1 zmierzy się 31 marca z Kolosem, a LNZ z Rukhem 1 kwietnia .< /p>