Totalna zagłada: Bayern zdeptał outsidera Bundesligi hat-trickiem Kane’a (wideo)

Drużyna Monachium strzeliła osiem goli przeciwko Mainz.

Bawaria pokonała Mainz na własnym boisku w meczu 25. kolejki niemieckiej Bundesligi. Mecz na Allianz Arena w Monachium zakończył się wynikiem 8:1.

W 13. minucie meczu Harry Kane objął prowadzenie z Monachium. , a siedem minut później Leon Goretzkapodwoiło prowadzenie gospodarzy.

W 31. minucie goście zmniejszyli przewagę dzięki wysiłkom Nadeema Amiriego, ale Kane wcześniej zdobył podwójną bramkę przerwa.

< p>W drugiej połowie piłka trafiła w bramkę Mainz jeszcze pięć razy. Thomas Muller, Jamal Musiala, Serge Gnabry< strzelili gola każdy /em>, a także Kane i Goretzka, którzy zakończyli mecz odpowiednio hat-trickiem i dubletem.

Relacja z meczu „Bayern” – „Mainz”

Zauważ, że dla Kane'a jest to już czwarty kapelusz- trik w tym sezonie Bundesligi. 30-letni Anglik w 25 ligowych meczach strzelił 30 goli, co stanowi absolutny rekord w debiutanckim sezonie ligi niemieckiej. Ma też 6 asyst.

Harry pewnie prowadzi w wyścigu strzelców Bundesligi – jego najbliższy prześladowca, napastnik Stuttgartu Sir Guirassi, ma 21 goli.

Zwycięstwo pozwoliło drużynie z Monachium (57 punktów ) zmniejszyć różnicę do lidera mistrzostw Bayera do 7 punktów. Klub z Leverkusen rozegrał jednak o jeden mecz mniej. „Mainz” (16 punktów) znajduje się na przedostatniej pozycji w strefie spadkowej.

W kolejnej rundzie mistrzostw Niemiec podopieczni Thomasa Tuchela zmierzą się 16 marca na wyjeździe z Darmstadt, a Mainz będzie gospodarzem „Mainz „tego samego dnia. Bochum.”