PSG z podwójnym podwójnym zwycięstwem Mbappe nad Realem Sociedad w drodze do ćwierćfinału Ligi Mistrzów (wideo)

Francuski klub bez problemu dostał się do ćwierćfinału najbardziej prestiżowych europejskich pucharów Cup.

PSGpokonało Real Sociedad w rewanżu 1/8 finału Ligi Mistrzów mocny>. Mecz na stadionie Anoeta w San Sebastian zakończył się wynikiem 1:2.

W pierwszym meczu PSG wygrało u siebie z Realem Sociedad wynikiem 2: 0. W rezultacie w drugim meczu hiszpański klub musiał wyjść z trudnej sytuacji na własnym boisku, ale to zadanie przerosło Basków.

Paryżanie objęli prowadzenie w 15. minucie spotkania – Kilian Mbappéprzyjął piłkę na lewym skrzydle pola karnego, kołysał obrońcę gospodarzy i doskonale oddał strzał w dalszy róg.

W w drugiej połowie podopieczni Luisa Enrique ponownie strzelili gola. W 56. minucie Mbappe zdobył podwójną bramkę – 25-letni Francuz wykorzystał podanie Lee Kang-ina z własnej połowy boiska, a następnie oddał strzał w najbliższy róg.

Na bramkę do końca meczu hiszpańska drużyna zdołała odrobić jednego gola – na 89 – w V minucie celny strzał oddał Mikel Merino, jednak nie wpłynęło to na wynik ogólny wynik konfrontacji.

Recenzja meczu „Real Sociedad” – PSG< /strong>

Zostanie dodana wkrótce.

Zatem , PSG po dwóch meczach pokonało Real Sociedad 4:1 i zakwalifikowało się do ćwierćfinału Ligi Mistrzów.< /p>

Przypominamy, że remis na 1/4 i 1/2 finał Ligi Mistrzów zaplanowano na 15 marca.