Zabarny pomógł Bournemouth pokonać outsidera Premier League i przerwać długą passę bez zwycięstwa (wideo)

Ukrainiec rozegrał dla Wiśni cały mecz. przeciwko Burnley.

BournemouthUkraiński obrońca Ilja Zabarny pokonał Burnley na wyjeździe w meczu27 1. rundy angielskiej Premier Liga (EPL). Mecz na stadionie Turf Moor w Burnley zakończył się wynikiem 0:2.

Pierwszy gol w tym spotkaniu padł w 13. minucie – bramkę zdobył < strong> Justin Kluivert.

Pod koniec meczu drużyna Cherries ostatecznie rozwiała kwestię zwycięzcy – w 88. minucie Antoine Semenio celnym strzałem .

Przypomnijmy, że Zabarny znalazł się w wyjściowym składzie swojej drużyny i cały mecz rozegrał na boisku.

< strong>Recenzja meczu „Burnley” – „Bournemouth” strong>

W ten sposób Bournemouth przerwało siedmio- Seria meczów bez zwycięstwa w Premier League. Wcześniej drużyna Andoniego Iraoli zwyciężyła w grudniu ubiegłego roku w meczu u siebie z Fulham (3:0).

Po tym meczu Bournemouth (31 punktów) zajmuje 13. miejsce w tabeli Premier League. Burnley (13 punktów) jest na przedostatniej, 19. pozycji.

W kolejnej rundzie mistrzostw Anglii Bournemouth podejmie Sheffield United 9 marca. Dzień później drużyna Vincenta Kompany'ego zmierzy się na wyjeździe z West Ham.