Inter pokonał Genuę bez Malinowskiego i awansował na 15 punktów na czele Serie A (wideo)

"Nerazzurri" mają już kolosalną przewagę nad swoimi prześladowcami w mistrzostwach Włoch.

Interna swoim boisku pokonałGenuęukraińskiego pomocnika Rusłana Malinowskiego w finałowy mecz 27. kolejki włoskiej Serie A. Mecz na stadionie Giuseppe Meazza w Mediolanie zakończył się wynikiem 2:1.

Gospodarze objęli prowadzenie w 30. minucie po bramce Christine Asllani, której asystował Alexis Sanchez . Osiem minut później Nerazzurri podwoili przewagę – Sanchez wykorzystał rzut karny.

Na początku drugiej połowy Genueńczykom udało się zmniejszyć różnicę w wyniku – w 54. minucie < strong>Joan Vazquez strong>.

„Gryfom” nie udało się jednak uniknąć porażki. Malinowski cały mecz spędził na ławce rezerwowych.

Recenzja meczu „Inter” – „Genua”

Zostanie dodane wkrótce.

< p>Po tym meczu Inter (72 punkty) nadal pewnie prowadzi w Serie A. Zespół Simone Inzaghiego ma już 15 punktów przewagi nad najbliższym rywalem, Juventusem. Genua (33 punkty) jest na 12. miejscu.

W kolejnej rundzie mistrzostw Włoch Nerazzurri zmierzą się 9 marca na wyjeździe z Bolonią, a Gryfy zmierzą się z Monzą tego samego dnia. .