„Milan” wywalczył zwycięstwo nad „Lazio” w Serie A – Rzymianom udało się zapracować na trzy skreślenia (wideo)

Decydującego gola na koniec meczu strzelił Noah Okafor.

Milan pokonał na wyjeździe Lazio w meczu 27. rundy włoskiej Serie A. mecz na Stadio Olimpico” w Rzymie zakończył się wynikiem 0:1.

W pierwszej połowie drużyny nie zdobyły żadnej bramki. Po przerwie Orły pozostały w mniejszości – w 57. minucie drugą żółtą kartkę otrzymał Luca Pellegrini.

Pod koniec meczu Rossoneri wykorzystali swoją przewagę liczebną i wywalczone zwycięstwo – już w 88. minucie jedyną bramkę w meczu strzelił Noah Okafor.

Przypomnijmy, że Romans zakończyli mecz w składzie ośmiu zawodników, ponieważ w doliczonym czasie gry zostali wyrzuceni z boiska za niesportowe zachowanie Adam Marusic i Matteo Guendouzi.

Recenzja meczu „Lazio” – „Milan”

Mediolan (56 punktów) jest trzeci w Serie A – podopieczni Stefano Pioliego tracą jeden punkt do drugiego w tabeli Juventusu, który ma jeszcze rozegrany mecz. Lazio (40 punktów) jest na ósmej pozycji, a drużynie Maurizio Sarriego do strefy Ligi Mistrzów brakuje 8 punktów.

7 marca Milan podejmie Slavię Praga w pierwszym meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów Ligę Europy. Lazio zmierzy się z Bayernem na wyjeździe 5 marca w rewanżowym meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów (pierwszy mecz zakończył się zwycięstwem Orłów wynikiem 1:0).