Site icon GEO Polityka

Bojownicy Sił Specjalnych znaleźli miejsce na demontaż i konserwację wrogich dronów (wideo)

Bojownicy Sił Operacji Specjalnych znaleźli miejsce na reorganizację i zachowanie grupy drony wroga iv. Stało się to bezpośrednio w Doniecku.

RBC-Ukraina donosi o tym z komunikacji z Siłami Operacji Specjalnych.

Deputowani zauważyli, że jedna z grup operatorów dronów Sił Operacji Specjalnych podczas rozpoznanie pojawiło się bezpośrednio w Doniecku cele wroga.

W ciągu jednego dnia żołnierzom udało się zniszczyć skład amunicji Federacji Rosyjskiej, usuwając i ratując grupę wrogich UAV oraz repetytor.

„Dzięki tym akcjom wszystkie cele zostały utracone naszych żołnierzy. Ponadto w okresie Poziom siły roboczej wroga został obniżony o 3 jednostki” – mówi informator.

Wydatki armii rosyjskiej < p>Przypuszczamy, że reżim rosyjski jest skłonny wykorzystać swoją armię z Zagarbnicy przeciwko Ukrainie. Prote, według Sztabu Generalnego ZSU, Rosja od początku wojny na pełną skalę wydała na front już ponad 416 tysięcy żołnierzy.

Oprócz pozostałego łupu nasi żołnierze zlikwidował 1160 Rosjan i zdobył dziesiątki jednostek sprzętu wroga.

Jest oczywiste, że rosyjscy okupanci wzmocnili ataki na froncie. Zokrema, zagarbnicy pochowali Awdiivkę i sąsiadów wsi. Siły Obrony Ale wyburzyły bramy z Orłówki i Krasnogorivki na zgromadzeniu Ukrainy.

Przeczytaj warunki i ważne informacje na temat wojny między Rosją a Ukrainą na kanale RBC -Ukraina w Telegramie. RBC-Ukraina w Telegramie.

RBC-Ukraina w Telegramie. em>

Exit mobile version